Dle posledního nařízení státu je naše restaurace zavřena pro veřejnost. Naše jídlo lze stále objednat přes Wolt nebo si ho můžete objednat na tel. 774 402 235 k vyzvednutí.

Naše Wolt menu bude rozšířeno o Uzené krůtí BBQ prsíčko, 10 hodin pečené BBQ hovězí hrudí a náš sendvič s trhaným hovězím masem. Dále nabízíme naše pivo, Bad Ass Brew za akční cenu 49 CZK.  

A víme že někteří z nás mohou potřebovat něco silnějšího, takže si můžete objednat i Old Fashioned!

Už od roku 2014 přináší Bad Jeff’s Barbecue na vinohradskou restaurační scénu závan svěžího větru. Je to gril amerického stylu s osobitým přístupem. Zapomeňte však na lahůdky jako selátka na rožni nebo přepečené maso. Bad Jeff’s Barbeque nabízí kvalitní gastronomii, kdy kombinuje fantastické jídlo a špičkový servis ve stylu, který sám Jeff nazývá „necudně ležérní“.

Jeffery „Bad Jeff“ Cohen ví o gastronomii dost. Bad Jeff’s Barbeque je šestnáctou restaurací, již otevřel během své kariéry, kterou věnoval světovým kuchyním na obou stranách Atlantiku. Je to však první restaurace, již vlastní, a z níž chce vytvořit něco výjimečného.

Zkrátka nabízíme velkoměstskou kvalitu v přátelském, rodinném prostředí.

 

Já to tady prostě miluju! Nebeská hovězí plec, neuvěřitelně dobrá kuřecí křidýlka, na trhané vepřové se mi přímo sbíhaly sliny, u žebírek maso samo odpadávalo od kosti a ten burger? Božský! A to nemluvím o přílohách, zákuscích a pití. Prostě si tam zajděte sami, ale raději si udělejte rezervaci. Stojí to za to!

 Pivobud na stránce Tripadvisor

No, páni! Vyrostl jsem v Atlantě, v americké Georgii, a jižanského BBQ jsem za svůj život ochutnal dost. Těstoviny se sýrovou omáčkou byly vynikající. Dal jsem si žebírka a byla super. Pití bylo levné a jablečný koláč s jalapeňo a cheddarem byl famózní. Tuhle restauraci můžu směle doporučit. Až příště pojedu do Prahy, určitě sem znovu zajdu!

 jjgrady44 na stránce Tripadvisor

 

RESTAURACE

Bad Jeff’s Barbeque je útulná restaurace pro 60 osob. Nachází se na ulici Americká, přímo v srdci pražských Vinohrad pulzujících životem. Z Náměstí Míru a stanice metra je to k nám kousíček, Václavské Náměstí a centrum města je co by kamenem dohodil, a tak není důvod, proč se u nás nezastavit.

Hlavní prostor restaurace i salónek pro 18 osob je možné pronajmout pro soukromé akce. Dejte nám vědět a my uděláme vše pro to, abychom Vašim přáním vyhověli.

 

Psali o nás v časopisu Apetit, červen 2016

Psali o nás v časopisu Esquire, září 2015

Bad Jeff’s Vám dle vlastních receptů nabízí pokrmy jako žebírka, na něž se Vám budou sbíhat sliny, a celou řadu dalších šťavnatých a vynikajících amerických klasik. Všechno je přivedeno k dokonalosti pod pozorným dohledem samotného majitele. Jeffův oceňovaný gurmánský burger (mnohokrát jmenovaný jako nejlepší v Praze) se objeví též, ale výhradně na bázi „kdo dřív přijde, ten dřív....jí“. Množství je omezeno na 25 porcí denně. A Bad Jeff’s hovězí jerky, masová lahůdka, jež se stala legendou, se k nám opět vrátí.

Prosíme, utvořte frontu

 

NABÍDKA PRO SKUPINY

Pro skupiny 9 až 20 lidí nabízime 3 různe možnosti degustačního menu. Naše degustační menu podávame rodinným stylem. Jídlo se podává do prostřed stolu a lidi se delí. Prosím vyberte si jedno menu pro celou skupinu. Dále je nutná záloha k zajištění vaší rezervace, proto nám prosím zavolejte nebo nám pošlete e-mail a my vám pomůžeme zorganizovat vaši akci. Pro skupiny nad 20 lidí nás prosím kontaktujte, abychom vám nabídli nejlepší možnosti dle vašich požadavků. Vezměte prosím na vědomí, že v pátek a sobotu nepřijmeme skupiny nad 12 lidí.

Menu 1

Menu 2

Menu 3

NÁPOJOVÝ LÍSTEK

BEER

Wine List

Wine by Glass / Bottle

Wine bottles

Spirits
All spirits are served 0.04l

Cocktails

RESERVACE & KONTAKT

Rezervujte si své místo včas a předejdete tak zklamání. Rezervace na čísle (+420) 774 402 235 nebo emailové adrese info@badjeffs.cz

Od pondělí do čtvrtka kuchyně zavírá ve 22 hodin a v pátek a v sobotu ve 22.30 hodin. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

BAD JEFF’S BARBEQUE

Phone: 774 402 235
E-mail: info@badjeffs.cz
Americka 32, Prague 2

Otevíraci doba:

Objednávky na Woltu nebo k vyzvednutí možné:

 

Pondělí až Sobota: 11:00 - 21:30

Neděle:                  12:00 - 21:30

PARTNEŘI